Opublikowano 28 listopada 2023

Przedstawiciel handlowy

Kraj:  Polska

Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego przez co najmniej 1 rok, znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego min B2

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą TOTIS Pharma, międzynarodowym dystrybutorem w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetyki profesjonalnej, posiadającym zespól ponad 300 profesjonalistów rozwijających branże beauty w 6 krajach: Polsce, Czechach, Słowacji, Ukrainie, Mołdawii i Uzbekistanie.

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami.
  • Doradztwo dla klientów i udzielanie profesjonalnych informacji na temat produktów.
  • Prowadzenie negocjacji i zawieranie umów z klientami, zapewnienie realizacji warunków umowy.
  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży w celu osiągnięcia wyznaczonych celów.
  • Monitorowanie i analiza rynku, badanie konkurencji, wykrywanie nowych możliwości rozwoju biznesu.
  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów, rozwiązywanie ich zapytań, utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami.
  • Raportowanie wyników sprzedaży, analiza skuteczności i opracowywanie zaleceń w celu doskonalenia procesów sprzedaży.
  • Udział w profesjonalnych targach, konferencjach i innych wydarzeniach wspierających rozwój sieci kontaktów i promocję firmy.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego przez co najmniej 1 rok, najlepiej w branży beauty.
  • Znajomość produktów i trendów w branży beauty.
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i zdolność przekonywania klientów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami i umiejętność budowania długotrwałych partnerskich relacji z klientami.
  • Umiejętność pracy w zespole i osiągania wyznaczonych celów.
  • Wysoka motywacja i inicjatywa.
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego min B2.

Dodatkowe wymagania lub preferencje:

  • Doświadczenie w pracy z renomowanymi markami w branży beauty.
  • Znajomość języków obcych, w tym angielskiego.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji dla klientów.
  • Ukończenie uczelni w kierunki kosmetologii/medycyny/biotechnologii/chemii.

To oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Współpraca B2B
  • Możliwość rozwoju w dynamicznym i rozwijającym się sektorze beauty.
  • Przyjazne środowisko pracy i profesjonalny zespół.
  • Elastyczny czas pracy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Spotkania integracyjne.

Czekamy na Ciebie!